Elixir Day Spa oferuje szeroki wybór zabiegów na stopy w Krakowie. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług, aby poczuli się pięknie i odprężeni. Zabiegi na stopy obejmują peeling, masaż stóp, pedicure i inne.

Nasz profesjonalny personel ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług spa i zawsze dba o to, aby każdy klient czuł się bezpiecznie i komfortowo podczas zabiegów na stopy. Używamy tylko najlepszych produktów do pielęgnacji skóry, aby zapewnić optymalne rezultaty.

Zabiegi na stopy obejmują peeling, masaż stóp, pedicure i inne. Peeling usuwa martwe komórki skóry i pozostawia skórę miękką i gładką. Masaż stóp relaksuje mięśnie i poprawia ukrwienie skóry. Pedicure polega na usunięciu martwych skórek i paznokci oraz ich polerowaniu. Inne zabiegi obejmują maseczki, parafinowe terapie i inne.

Jeśli szukasz profesjonalnych zabiegów na stopy w Krakowie, Elixir Day Spa jest idealnym miejscem dla Ciebie! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na wizytę.